Konteyner Hizmetleri
 


Yurt İçi Konteyner Taşımacılığı

Konteyner Nakliye
MND Lojistik, yurt içi konteyner taşımacılığı alanında yaygın faaliyet göstermektedir. Her türlü kapasitede konteyner yükünüzü, istediğiniz limandan istediğiniz adrese güvenilir ve sistemli çözümlerle gerçekleştirmektedir. Sahip olduğumuz "kapsamlı teminat" ile transit aktarmalarınızı, bir gümrükten diğer bir gümrüğe sevk işlemlerinizi de eş zamanlı olarak yapmaktayız.
Konteyner taşımacılığında, sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı hedefleyen MND Lojistik; Yurt içinde gerçekleşecek tüm konteyner nakliye çalışmalarınızda, deneyimli kadrosu, son teknoloji ekipmanları ve geniş araç kapasitesi ile her zaman hizmetinizdedir…
İthalat/İhracat Taşımaları
FCL/LCL Konteyner Taşımaları
Dökme Yük Taşımacılığı

Yeni olmanın verdiği heyecan doğrultusunda mesleki deneyime sahip dinamik ve ciddi bir ekip çalışması ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik çağdaş, güvenli, süratli ve ekonomik bir taşıma hizmeti sunuyoruz.
Teknoloji ve İnsan kaynaklarına odaklanmış yatırımları ve her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesi ile yeni ekonomide değerli müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı hedeflemektedir.

img