Taşıma Hizmetleri
 


Karayolu Taşımacılığı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte taşımacılıkta birçok yenilik ortaya çıkmıştır. Taşımacılığı, yüklerin bir noktadan diğer noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde hareketine olanak sağlayan ulaşım sistemi olarak nitelendirebiliriz. Taşımacılık çeşitleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biri de karayolu taşımacılığı olmuştur. Karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak isteyenler için, taşınacak yüklerin bir noktadan diğer noktaya karayolları üzerinden taşınması şeklinde özetlenebilir. Kısa mesafeler arasında hızlı ulaşım imkanı ve fiyat politikası sayesinde ülkemizde sıkça tercih edilir.

MND Lojistik olarak kalite standartlarına uygunluğu ile oldukça tercih edilen karayolu taşımacılığı avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Müşteri nerede olursa olsun, karayolunun mevcut olduğu her bölgeye taşıma imkanı sağlamaktayız. Kapıya teslim ile esneklik ve hızlılık ayrıcalığı sunmaktayız.
Taşınan malın kaybolma ihtimalinin az olması sebebiyle güvenli bir taşıma seçeneğidir.
Mal yüklemesi ve boşaltılması zahmetli bir iş değildir. Malın boyutu ve miktarına göre kısa bir süre içerisinde yüklenebilir/boşaltılabilir.
Taşınan mallara yapılan sigorta sayesinde malın başına gelebilecek deforme, kaybolma kırılma gibi durumlardan etkilenmez. Böylece müşteri ile aramızda güven bağı oluşturuyoruz.
Karayolu yük taşımacılığı ile birden fazla rotaya mal bırakmak mümkündür.
Ağır yüklerin taşınabilmesi ile oldukça esnek bir ürün yelpazesine sahiptir. Kg bazında ürünler taşınabildiği gibi tonlarca ürün de kolayca taşınabilir.